Двоярусне дитяче ліжко “Трембіта”

двухярусне ліжко "Трембіта"

Зручне ліжко – трансформер для двох діток з поперечним виїзним нижнім спальним місцем. Верхнє ліжко базово комплектується переднім захисним бортиком, нижнє – за бажанням замовника. Ліжко – компакт з незалежними спальними місцями, які можуть використовуватися окремо. Виготовлене з твердих порід дерева (ясен, дуб), екологічно чисте, міцне. Покриття – лако-фарбові матеріали на водній основі.

Ліжко “Трембіта” – це зручно та продумано.
Додаткова комплектація – ящики на роликах, дерев’яний ламелевий настил, оздоблення декоративними елементами ручної роботи — штурвалом, місяцем та зірочкою.

Розміри спальних місць: 80/190см. Можлива зміна розмірів спальних місць.
Ціна (без вартості матацу):ліжко з вільхи— 4000грн, ліжко з ясена — 4800грн, з дуба — 5850грн.
Додатково: Дерев’яний ламелевий настил під матрац — 80\190см — 270грн. Настил з ДСП рядового — 80/190см — 200 грн. Ящики — 365грн\шт.. Тонування — 400грн. за виріб. Вибілювання – 800 грн/виріб.. Передній нижній з’ємний захисний борт на 3/4 довжини ліжка – 400грн.. Декор: місяць — 60грн., зірочка — 60грн., штурвал — 180грн.

Дитяче ліжко “Ельф”

Дитяче ліжко "Ельф"

Дерев’яне ліжко з казки – для здорового сну та добрих мрій. Стане окрасою і гордістю інтер’єру кімнати Вашої дитини. Ліжко комфортне – дитина під час сну не торкається стін, що є і досить практичною його якістю; гарне – вишуканості додають точені деталі та ексклюзивні форми; міцне – виготовлене лише з твердих порід деревини – дуба, ясена. Ліжко “Ельф” — для маленьких принців та принцес – діточок зі смаком та амбіціями.

Розмір спального місця – 80/190, 90/190. Можливе виготовлення інших ( в т. ч. нестандартних ) розмірів з мінімальною зміною ціни. Основа під матрац – дерев”яний ламелевий настил (додатково). Покриття – лак, можливе тонування. Додатково може комплектуватися двома виїзними ящиками на роликах, а також матрацом.

Ціна (без вартості матацу): 3000 грн. за ліжко з вільхи, 3860 грн. за ліжко з ясена, 4160 грн за ліжко з дуба.
Додаткова комплектація:
Передній з’ємний борт – 440грн.
Ламелевий дерев’яний настил під матрац – 270 грн., настил під матрац з ДСП рядового – 200грн.
Ящики – по 360грн/шт. Ортопедичний матрац 190/80см – 1100грн.
Тонування біле — 430грн., інший тон — 300грн.

Ліжко “Ковчег”

Зручне ліжко, розроблене з урахуванням сучасних вимог дизайну та ергономіки. Виготовлене з твердих порід дерева (ясен, дуб), екологічно чисте, міцне. Нижнє ліжко – двоспальне , верхнє – односпальне з захисним переднім бортиком. Гірка-комод слугує одночасно драбиною для підйому на другий поверх. При відсутності потреби в комоді можливо замінити його на нависну бокову драбинку.
Ліжко “Ковчег” – це зручно, комфортно та компактно.
Додаткова комплектація – ящики на роликах, дерев’яний ламелевий настил, оздоблення декоративними елементами ручної роботи — штурвалом, місяцем та зірочкою.

Розміри спальних місць: верх – 80/190см, низ – 160/190см, загальна висота – 160см. Ширина комоду – 40см.
Можлива зміна розмірів спальних місць.

Ціна (без вартості матацу): ліжко з вільхи (з нависною драбиною) — 4800грн, ліжко з ясена (з нависною драбиною) — 6100грн, з дуба — 7440грн., комод з ясена — 4450грн..

Додатково: Дерев’яний ламелевий настил під матрац — 80\190см — 270грн., 160\190см — 550грн.. Настил з ДСП рядового — 80/190см — 200 грн., ящики — 360грн\шт.. Тонування — 400грн за виріб..Вибілювання – 800 грн/виріб.. Декор: місяць — 60грн., зірочка — 60грн., штурвал — 180грн.

Дитяче ліжко “Зюзюн”

дитяче ліжко
Дитячє ліжко “Зюзюн”

Оригінальне, зручне дитяче ліжко з масиву дуба або ясеня. Має природній окрас. Для зберження природних властивостей та захисту поверхні деревини покривається екологічно чистими лако-фарбовими матеріалами – лляною олією або лаком на водній основі. Це живий, дихаючий предмет інтер”єру, який має позитивний вплив на людей. Передній бортик – зйомний. Можливе оздоблення дерев”яним штурвалом, місяцем, зіркою ручної роботи. Стандартний розмір – 80/190, успішно тестовано при навантаженні 120кг. Можливе виготовлення інших розмірів, в т.ч. за ескізом чи кресленням замовника.

Ціна: вільха — 2500грн.; ясен — 3100грн.; дуб — 3800грн.
Додатково: ламелевий дерев’яний настил під матрац – 270грн., настил під матрац з ДСП рядового – 200грн.. Комплектування двома ящиками на довжину ліжка – по 360грн./шт.. Тонування – 330грн., вибілювання – 500грн.

Бриз

дитяче ліжко Бриз. виробник sokira.com.ua

Стильне ліжко з дерева для здорового сну та добрих мрій. Стане окрасою і гордістю інтер”єру кімнати Вашої дитини. Ліжко комфортне – дитина під час сну не торкається стін, що є і досить практичною його якістю; гарне – вишуканості додають точені деталі та нерівні лінії; міцне – виготовлене лише з твердих порід деревини – дуба, ясена. Ліжко “Бриз” — для креативних діточок зі смаком та амбіціями.

Розмір спального місця – 80/190, 90/190. Можливе виготовлення інших ( в т. ч. нестандартних ) розмірів з мінімальною зміною ціни. Основа під матрац – дерев”яний ламелевий настил. Покриття – лак, можливе тонування. Додатково може комплектуватися двома виїзними ящиками на роликах, а також матрацом.

Ціна:вільха — 3700грн., ясен — 4400грн., дуб — 5300грн.
Додатково: передній половинний з’ємний борт – 440грн.. Ламелевий дерев’яний настил під матрац – 270грн., настил під матрац з ДСП рядового – 200грн..Ящики – по 360грн/шт.. Тонування – 330грн., вибілювання – 500грн..

Ліжко “Лео”

Односпальне ліжко "Лео"

Просто, екологічно чисто, якісно та стильно. Односпальне ліжко “Лео” – для дорослих та дітей.
Цікаво виглядає в натуральних тонах. Матеріал – ясен, дуб. Стандартний розмір – 80\190см, 90\190см.

Додатково можливе комплектування дерев’яним ламелевим настилом та ящиками на роликах.

Ціна: ліжко з вільхи – 2000 грн.; ясенове ліжко – 2450 грн.; дубове – 2930 грн.
Додатково: Ламелевий дерев’яний настил під матрац – 270грн., настил під матрац з ДСП рядового – 200грн.. Комплектування двома ящиками на довжину ліжка – по 360грн./шт.. Ортопедичний матрац 80/190см – 1100грн.. Тонування – 330грн., вибілювання – 500грн..

Ліжко – горище “Kопітошка”

Ліжко – горище «Копітошка»

Дерев’яне ліжко з спальним місцем на другому ярусі, драбиною-комодом та поличками, на яких зручно розмістити дитячі речі.

Ліжко «Копітошка» економить не лише місце у дитячій кімнаті, а й виконує чимало практичних функцій: комод з чотирма чималими ящиками для дитячих речей одночасно слугує драбиною, є полички для іграшок, книжок чи інших особистих речей дитини. Оскільки спальне місце знаходиться зверху – знизу зручно розмістити робоче місце школяра, спортивний майданчик , чи ігрову зону. Територія під спальним місцем часто стає власне особистим простором Вашої дитини, де можна бавитися з друзями, вчитися, зберігати свої речі. Бортики ліжка фігурні, високі, стандартно 45-50см, при необхідності за бажанням замовника робимо вищими. Ліжко робиться з натуральної деревини твердих порід – дуба, ясена. Екологічно чисто, практично, зручно, безпечно – а значить, спокійно для Вас та Ваших діток.

Розмір спального місця – 80/190 см,. Спальне місце розміщене на висоті 120 см. Можлива незначна зміна конструкції та параметрів ліжка на вимогу замовника, якщо вона не суперечить нормам безпеки даного виробу. Матеріал – дерево – ясен, дуб.

Комод-драбина – ширина – 45см, висота фасадів ящиків 20-25см.

Ціна ліжка з поличками та нависною боковою драбиною:выльха — 4200грн, ясень — 5150грн, дуб — 6100грн.
Додатково: дерев’яний ламелевий настил – 270грн, настил під матрац з ДСП рядового – 200грн., тонування – 400 грн за виріб, вибілювання – 800грн.

Ліжко з гіркою “Пеппі”

9

Ліжко – горище «Пеппі»

Дерев’яне ліжко з спальним місцем на другому ярусі та гіркою для забави. Найкраще вирішення питання економії місця в невеликих дитячих кімнатах.

Ліжко – горище користується чималою популярністю. Оскільки спальне місце знаходиться зверху – знизу зручно розмістити робоче місце дитини, спортивний майданчик , чи ігрову зону. Територія під спальним місцем часто стає власне особистим простором Вашої дитини, де можна бавитися з друзями, вчитися, зберігати свої речі. Додаткове обладнання – гірка для гри, яка прикручується нерухомо, а при необхідності знімається. Бортики ліжка фігурні, високі, стандартно 45-50см, при необхідності за бажанням замовника робимо вищими. Гірка та драбина виставляється на будь-якому билі, як зручніше Вам. Ліжко робиться з натуральної деревини твердих порід – дуба, ясена.
Екологічно чисто, практично, зручно, безпечно – а значить, спокійно для Вас та Ваших діток.

Розмір спального місця – 80/190 см, зовнішній розмір ліжка – 92 / 205см. Спальне місце розміщене на висоті 120 см. Можлива незначна зміна конструкції та параметрів ліжка на вимогу замовника, якщо вона не суперечить нормам безпеки даного виробу.

Матеріал – дерево – ясен, дуб.

Гірка до ліжка – загальна ширина – 36см, висота бортиків – 12-14см, довжина ковзанки – 160см . По прямій гірка займає 120см. Матеріал : борти дерев»яні, місце для ковзання – ДСП ламіноване. Розміщується на будь – якому билі. Закріплюється нерухомо, при бажанні швидко знімається.

Ціна:3600грн з вільхи, 4350грн з ясена, 5220грн з дуба.
Додатково: дерев’яний ламелевий настил – 270грн, гірка – 590грн. Тонування – 400грн, вибілювання – 800грн.

Ліжко двоярусне дитяче “Старий корабель” (в тоні махонь)

ліжко двоярусне дитяче "старий корабель"

2-ярусне дерев”яне ліжко “Старий корабель”. Красиве, оригінального дизайну ліжко з масиву дуба або ясеня. Допоможе виховати в дітях почуття справжніх меблів, стилю і смаку. Ручна обробка деревини “під старовину”. Для створення відчуття казки – оздоблення штурвалом, місяцем, зірками (також ручної роботи). Ліжко “Старий корабель” – це гламурний предмет інтер’єру, який завжди залишається модним.

Додатково може комплектуватися 2-ма виїзними ящиками на роликах, з’ємним переднім бортиком нижнього спального місця, дерев”яним ламелевим настилом, а також ортопедичними матрацами (безпружинними чи на пружинних блоках).

Розмір спального місця стандартно 190/80см, 190/90см.

Ціна: вільха — 4000грн., ясен — 4800грн..

Додатково: ящик – 360грн./шт., ламель – 270грн/шт, як варіант – ДСП настил під матрац –200грн., передній з’ємний захисний борт на половину довжини ліжка – 400грн..

Дитяче ліжко "Ріо"

Дитяче ліжко "Ріо"

Оригінальне, зручне дитяче ліжко з масиву дуба або ясеня. Для зберження природних властивостей та захисту поверхні деревини покривається екологічно чистими лако-фарбовими матеріалами – лляною олією або лаком на водній основі. Має природній окрас. Це живий, дихаючий предмет інтер”єру, який має позитивний вплив на людей. Передній бортик – зйомний. Можливе оздоблення дерев”яним штурвалом, місяцем, зіркою ручної роботи. Стандартний розмір – 80/190, успішно тестовано при навантаженні 120кг. Можливе виготовлення інших розмірів, в т.ч. за ескізом чи кресленням замовника.

Ціна: вільха — 2500грн.; ясен — 3100грн.; дуб — 3800грн.
Додатково: ламелевий дерев’яний настил під матрац – 270грн., настил під матрац з ДСП рядового – 200грн.. Комплектування двома ящиками на довжину ліжка – по 360грн./шт.. Тонування – 330грн., вибілювання – 500грн.

Дитяче ліжко “Соня”

Дитяче ліжко  "Соня"

Оригінальне, зручне дитяче ліжко з масиву дуба або ясеня. Для зберження природних властивостей та захисту поверхні деревини покривається екологічно чистими лако-фарбовими матеріалами – лляною олією або лаком на водній основі. Має природній окрас. Це живий, дихаючий предмет інтер”єру, який має позитивний вплив на людей. Передній бортик – зйомний. Можливе оздоблення дерев”яним штурвалом, місяцем, зіркою ручної роботи. Стандартний розмір – 80/190, успішно тестовано при навантаженні 120кг. Можливе виготовлення інших розмірів, в т.ч. за ескізом чи кресленням замовника.

Ціна: вільха — 2500грн.; ясен — 3100грн.; дуб — 3800грн.
Додатково: ламелевий дерев’яний настил під матрац – 270грн., настил під матрац з ДСП рядового – 200грн.. Комплектування двома ящиками на довжину ліжка – по 360грн./шт.. Тонування – 330грн., вибілювання – 500грн.

Ліжко двоярусне дитяче “Старий корабель”

ліжко двоярусне дитяче "старий корабель"

2-ярусне дерев”яне ліжко “Старий корабель” . Красиве, оригінального дизайну ліжко з масиву дуба або ясеня Допоможе виховати в дітях почуття справжніх меблів, стилю і смаку.Ручна обробка деревини “під старовину”. Для створення відчуття казки – оздоблення штурвалом, місяцем, зірками (також ручної роботи). Ліжко “Старий корабель” – це гламурний предмет інтер”єру, який завжди залишається модним.

Додатково може комплектуватися 2-ма виїзними ящиками на роликах, з”ємним переднім бортиком нижнього спального місця, дерев”яним ламелевим настилом, а також ортопедичними матрацами (безпружинними чи на пружинних блоках).

Розмір спального місця стандартно 190/80см, 190/90см.

Ціна: вільха — 4000грн., ясен — 4800грн..

Додатково: ящик – 360грн./шт., ламель – 270грн/шт, як варіант – ДСП настил під матрац –200грн., передній з’ємний захисний борт на половину довжини ліжка – 400грн..

Двоярусне дитяче ліжко “Врунгель”

двухярусне ліжко "врунгель"

2-ярусне дитяче ліжко “Врунгель” – лідер продажу дерев”яних дитячих меблів. Функціональне, комфортне ліжко, виготовлене з твердих порід дерева – дуба, ясеня. Зручне, має природній окрас. Для збереження природніх властивостей та захисту поверхні деревина покривається лаком на водній основі. Наші 2-ярусні ліжка- дихаючі, живі, справжні. Вони позитивно впливають на енергетику людей, міцні та довговічні. Родзинка дитячого ліжка – оздоблення штурвалом, місяцем, зірками ручної роботи, а також максимальне дотримання природньої форми та структури деревини. Авторські екологічно чисті меблі за доступними цінами – це те, що треба.

Додатково може комплектуватися 2-ма виїзними ящиками на роликах, з”ємним переднім бортиком нижнього спального місця, дерев”яним ламелевим настилом, а також ортопедичними матрацами (безпружинними чи на пружинних блоках).

Матеріал: дуб, ясен
Ціна ліжка: вільха – 4000 грн., ясен – 4800 грн., дуб 5850 грн..
Додатково: Ламелевий дерев’яний настил під матрац – 240грн., настил під матрац з ДСП рядового – 200грн..
Комплектування двома ящиками на довжину ліжка – по 360грн./шт.,
Тонування – 400грн., вибілювання – 800грн..

Колиска “Тоша”

колиска

Дитяче ліжко – колиска для немовлят. Система колихання – шарнір.Стандартний розмір – 120/60 (матрац). Деревина – бук. Суцільні точені стійки без гострих кутів. Дно ліжечка переставляється в три положення. Покриття – екологічно-чистий лако-фарбовий матеріал – лляна олія, або, як варіант, лак на водній основі. Така колисочка змалку розвиватиме у вашій дитині хороший смак.

Ціна: 1980грн. за ліжко; 480грн. за ящик.
Додатково: можливе виготовлення інших розмірів. Тонування – 330грн., вибілювання – 500грн.